Silberberg Festival

Dolnośląskie bogate jest w świetne miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić. Jednym z nich jest Twierdza Srebrna Góra - budowla warowna zbudowana w XVIII wieku. Malownicza okolica w połączeniu z festiwalem muzyki elektronicznej wiąże się ze świetnymi wspomnieniami jak i spotkaniem z przyjaciółmi. Silberberg Festival to połączenie sił klubu Ciało wraz z kolektywem HeartBeats. Pierwszymi artystami na liście festiwalu są:

- Boston 168 / Duet z Włoch charakteryzujący się psychodelicznymi i acidowymi dźwiękami. "Boston 168 - Even The Day" był w mojej liście przez długi czas. Oczywiście ich praca na tym się nie kończy, włosi zasypują nas fajnymi numerami. Całkiem niedawno powstał track pod nazwą "Daydreams", który robi świetną robotę.

- Nur Jaber / zaczynała swoją przygodę grając na gitarze basowej i perkusji. Obecnie mieszka w Berlinie i wraz z siostrą prowadzi label OSF. Raczej świeża twarz w undergroundowym świecie, ale ma już za sobą występ w wielu ważnych miejscach, choćby w kultowym Berghain. Często podczas setów używa własnego wokalu. Na YT jest nagranie z Boiler Room gdzie można złapać klimat w którym się obraca. Produkcje Jaber średnio do mnie trafiają, ale znalazło się kilka którym się udało, choćby "The Spirit Molecule", "There He Goes" czy "Late at Night".

BILETY: 
Going.
https://bit.ly/2SZ7F62
Biletomat.pl - bilety online
https://bit.ly/2SrF5VZ

FACEBOOK: https://facebook.com/silberbergfest
INSTAGRAM: https://instagram.com/silberbergfest
 

Data wydarzenia
Obraz
Silberberg Festival