Nina Kraviz w Cyberpunk 2077

Nawet jeśli na co dzień nie śledzicie doniesień ze świata gier, a pada w dłoni ostatnio mieliście jeszcze za czasów "Pegazusa", to prawdopodobnie słyszeliście o Cyberpunk 2077. Polskie studio CD Projekt RED, które kilka lat temu dosłownie podbiło świat, jedną z najlepiej ocenianych gier RPG wszechczasów (tak chodzi o Wiedźmina 3), od kilku lat przygotowuje nowy tytuł. Gra stała się ogromnym hitem.

Polskie studio idąc za ciosem, przygotowuje zupełnie nową grę, osadzoną w realiach dystopijnego miasta Night City, Cyberpunk 2077. Każdy osoba znająca choćby film „Blade Runner”, poczuje się jak w domu w wypełnionym neonami i nasyconymi kolorami, ale też bardzo mrocznym świecie.

Ale my tutaj nie piszemy o grach wideo, tylko o muzyce. A powodem do tego było zaangażowanie do użyczenia swojego wizerunku, i współtworzenia muzyki Ninę Kraviz. Popularna twarz na pewno może pomóc w promocji gry. 

Nie będziemy oceniać czy to dobry wybór, ale bardzo podoba nam się, że prawdopodobnie nowe osoby będą miały okazję poznać muzykę elektroniczną. Kibicujemy!
 

Nina Kraviz w Cyberpunk 2077
Kategoria