Podziemie imprezowe

Siła rzeczy ostatnio wrzucamy tutaj mało, wszyscy wiemy dlaczego. Tak jak cały rozrywkowy grajdołek, zapadliśmy w sen covidowy. Rok temu sami zachęcaliśmy do tego aby odpuścić jedną czy dwie imprezy, żebyśmy mogli szybko wrócić do normalności - mocno wierzyliśmy że to jest właściwe.

Jednak mija rok, rok w którym wielu z naszych przyjaciół pracujących jako barmani, ochroniarze, managerowie, promotorzy nie mogli pracować. Rok w którym my, mocno odczuliśmy personalnie i społecznie skutki zamknięcia nas w domach. (Statystyki nie kłamią, epidemia niszczy młody ludzi, w inny sposób ale niszczy.) Rok w którym na każdym kroku widzieliśmy że poświęcenia, które my ponosimy są niszczone bo zawsze są równi i równiejsi, że niektórym wolno więcej (a jedyne co im grozi to 20 zł kary).

Dlatego dziś już nie jestem w stanie powiedzieć: zostańcie w domach. Dziś już sam szukam nielegali. I tak jak rok temu uważałem że to nieroztropne, tak dziś widząc jak mocno to nas wszystkich zniszczyło, uważam że nieroztropnym jest nie wspieranie swoich lokalnych inicjatyw swoją obecnością.

Trzymajcie się bezpiecznie, imprezujcie z głową. 

Nielegalna impreza
Kategoria