Miks

Techno Bifor // 10.10.2020

Początek jesieni zbiega się z początkiem sezonu imprezowo-klubowego, dowiadujemy się kogo będziemy mogli posłuchać na żywo i co promotorzy dla nas przygotowali.

Ale 2020 nie jest normalny, sami wiece dlaczego. Nie będziemy się bawić w politykę, tanie moralizatorstwo czy ocenianie czyichś działań. Zamiast tego przygotujemy dla Was porcję brzmień ostrych jak maczeta.

Łomot rozpocznie się w sobotę o godzinie 20 i trwać będzie do północy. Każdy może słuchać we własnych czterech ścianach na:
technomafia.pl/live

Tagi

Sobotni Bifor #24

Nie słuchaliście sobotniego technostreamu na żywo? Jeszcze nic straconego. Na mixcloudzie jest nagranie, które możecie odpalić w tramwaju albo w samochodzie i rozkoszować się świetną muzyką!

Sobotni Bifor #15

Zanim wyruszycie na imprezę posłuchajcie z nami dobrej muzyki na żywo. Co w tym tygodni? Świetna Lady Starlight, nowa epka Takaaki Itoh dla Mordu, śwetny remix Subjecteta i wiele więcej. Start: 19. Zapraszam!

Commander pres. TechnoTV Podcast #28

Po sezonie festiwalowym wracają imprezy klubowe, i my wracamy z epizodem z numerkiem 28. A co mamy dla Was tym razem? Utwory od takich artystów jak Ansome, Headless Horseman, Edit Select, Boston 168, Inigo Kennedy i wiele, wiele więcej.