Smolna: Regis & Pär Grindvik // 03.06.2017

Myślałem że czerwiec w klubach będzie należał raczej do leniwych. Dopiero bawiliśmy się na Instytucie a za rogiem już czeka Audioriver, Open’er oraz kilka mniejszych festiwali. Organizatorzy mogli dojść do wniosku że to nie jest dobry moment na grube bookingi. Jednak z przyjemnością muszę przyznać że się bardzo myliłem. Smolna wypaliła z takim harmonogramem że nie wiem na co się zdecydować!

Tylko w czerwcu będziemy mogli usłyszeć takie gwiazdy jak Dubfire, Pan-Pot, Paula Temple, Octave One, Len Faki, Tobias, BLNDR czy choćby Anja Schneider. Ale jednak faworytem dla nas jest impreza na której wystąpią Regis, Pär Grindvik, Michał Wolski, Dtekk b2b Essence.

Regisa zna chyba każdy, Karl O’Connor (tak brzmi jego prawdziwe nazwisko) jest obecny na scenie od przeszło 20 lat. Znany jest choćby ze współpracy z Surgeonem przy projekcie British Murder Boys czy z jego solowych produkcji takich jak choćby Purification.

Pär Grindvik jest zdecydowanie mniej rozpoznawalny od swojego brytyjskiego kolegi. Co nie znaczy jednak ani trochę że mniej ciekawy. Obecny na szwedzkiej scenie od połowy lat ‘90, jako właściciel sklepu płytowego, labelu oraz jako producent i DJ. Jego produkcje wydawane były w takich labelach jak prowadzony przez Adama Beyera Drumcode, Dystopian czy własny label Grindvika: Stockholm LTD.

Skład uzupełnią polscy artyści, dobrze znani Michał Wolski oraz ojcowie założyciele Technosoul: Dtekk i Essence.

Wygląda na to, że ta noc będzie magiczna. Ciężko odmówić sobie zobaczenia na żywo tak ciekawych artystów! Poniżej mała próbka tego czego możecie się spodziewać na tej imprezie.

Start: 03.06.2017, 23:30
Miejsce: Smolna 38
Tax: 30

Data wydarzenia
Obraz
Smolna: Regis & Pär Grindvik // 2017-06-03